رفتن به محتوای اصلی
1 سال قبل

0 کلمه

برخی روزها یادآور خاطراتی خوش و برخی دیگر یادآور خاطراتی ناگوار هستند. امروز بیستم دی ماه است. روزی سرد در فصل زمستان. امروز یادآور خاطره ای مهلک و جگرسوز برای خانواده ماست. روزی که عروس و دامادی پس از چند روز دست و پنجه نرم کردن با آثار شدید سوختگی ناشی از انفجار گاز، دار فانی را وداع گفتند.

درست در شب عروسی این زوج، در حالی که حجله گاه آنها می بایست زیباترین لحظات زندگی اشان را رقم می زد، آنان را به کام مرگ کشاند. شبی سرد در سال ۱۳۶۳ در اهواز، عروسی و دامادی که به هزار امید و آرزو می خواستند پیوند زناشویی خود را آغاز کنند. زندگی مشترکی که به کوتاهترین و دراماتیک ترین شکل ممکن، پایان یافت.

بهمنیار و محترم (داماد و عروس)، این زوج جوان، وارد حجله گاه خود شدند، اتاقی که پر از گاز شهری شده بود. گازی که در اثر نشتی از لوله خارج شده و اتاق را همچون بمبی آماده انفجار نموده بود و فقط یک جرقه نیاز داشت.

پس از دقایقی، جرقه زده شد و شدت انفجار به حدی بود که دیوار و درب آهنی اتاق تخریب شدند. حاضرین و شاهدین تصور کردند که به منزل موشک اصابت کرده است. این زوج درون این بمب بودند و مابقی ماجرا را خود تصور کنید.

مجروحین به بیمارستان سوختگی اهواز منتقل شدند. شدت جراحات و دست تقدیر مانع از ادامه حیات آنان شد و به فاصله چند روز بعد از حادثه، ابتدا بهمنیار و سه روز بعد، عروس خانم نیز فوت کردند.

این زوج متوفی در قطعه ۷ بهشت آباد اهواز در کنار یکدیگر به خاک سپرده شدند و چه درماتیک بود این پیوند آسمانی.

روحتان شاد و یادتان گرامی باد، عمو و زن عموی عزیزم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *